Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2011, 16:29   #101
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Enma szukając ukochanej Ottona zastanawiała się nad całą sytuacją. Rozmyślała to nad karczmą i jej dalszym działaniem to nad morderstwem do którego doszło w karczmie. Również martwiła się śmiercią swojego kolegi.
"Tragedia za tragedią nas spotyka co z nami będzie przecież za te czyny zgnijemy w więzieniu. Jeśli pójdę do koszar wyjawić prawdę rodzinna Ottona mnie zabije zresztą jak nie oni to ta łazenga która chce z nas wymusić pieniądze. Może jak dowiem się czemu zginą Otto rozwiąże się i cała reszta."
Enma pytała ludzi o Ottona i kobietę z którą się spotykał. Wielokrotnie uzyskała wymijających odpowiedzi. Jednak gdy zaczęła powoływać się na miano strażniczki jedna osoba wskazała jej uprzejmie drogę pod wybrany adres. Enma szybko znalazła się pod drzwiami wyznaczonego adresu.
"Mam pukać ,aż otworzy czy zawołać ją jak na strażnika przystało? Ech nigdy nie byłam mocna w te sprawy. Po prostu zapukam i poczekam aż otworzy."
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline