Wątek: Robotica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2011, 21:55   #11
Heos
 
Heos's Avatar
 
Reputacja: 1 Heos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputację
Cytat:
Znajomości branży?
Gier fabularnych i częściowo komputerowych.
Cytat:
Znajomości redakcji CDA czy wydawcy Robotici?
Autora i zarazem wydawcy.
Cytat:
Pomijam tu fakt, że Robotica jest systemem - jednak - skomplikowanym,
Pod jakim względem, mechaniki? Skąd, mechanika jest banalnie prosta (rzut xk10 gdzie x to wartość umiejętności) a trudność może sprawić jedynie karta technologii - dla tych jest cały film instruktażowy.
Cytat:
Porusza kwestie trudne, których "targetowy" profil CDA po prostu nie zrozumie...
I tak i nie, Robotica jest systemem warstwowym. Można się skupić na powierzchowności znanej z filmów akcji a można na poważnych dylematach moralnych, kwestia gustu graczy i MG.
Cytat:
To nie była promocja RPG tylko czasopisma, które coraz gorzej się sprzedaje, bo ludzie przesiadają się na konsole i wolą specjalizowane - chociażby "PSX Extreme"...
Nadal mówimy o europejskim rynku a nie azjatyckim? Chyba już nie.
Cytat:
A czy wydawcy się opłaca? Nie mam pojęcia, choć wątpię.
System nie powstał dla zysków, autor i wydawca swoje pieniądze ma. Założenie było tylko takie aby wydatek się zwrócił.
 
__________________
"Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inny, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami."
Jonathan Davis
Heos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem