Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2011, 16:46   #264
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
-Zabójcy to coś wypruło flaki nim choćby je trafił. Mogę powiedzieć stanowczo że ten potwór jest moją osobistą zdobyczą. Zresztą ten mały zwinny sukinkot specjalista od ognisk też.-wskazał na kolejne truchło. Elfa i zabójcy szkoda- skłamał. Im mniej gęb zwłaszcza teraz tym lepsza dola dla każdego.
-Cholera nizołku serio się boisz? Hmm w sumie o tym nie pomyślałem.- bo liczyłem że jesteś choć trochę użyteczny.
-Do wieży wejść się nie bałeś dasz radę to nie jest przecież daleko. No a jak cholera nie, to niech ktoś idzie z nim. Co prawda nikt nam nie umknął posiłków nie wezwą ale i pewnie nie daleko jest szczurze gniazdo. Musimy się stąd zwijać im szybciej tym lepiej.
 
Icarius jest offline