Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2011, 23:19   #25
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Emilly przyglądała się zdenerwowanemu Sylviusowi miała wrażenie że zaraz wyskoczy mu żyłka na czole. Miała ochotę za razem się śmiać z niego i jednocześnie się go bała. Sylvius wydawał się jej strasznym samotnikiem i nerwowym człowiekiem.
"Nie chciała bym z nim mieć na pieńku ,ale czy on niema przez te nerwy jakiś problemów z żołądkiem?"
Emi spojrzała na krasnoluda widać było że przerwano mu jakąś prace. Na twarzy rysowało się doświadczenie życiowe ,ale też coś było w tym jeszcze.
"Ciekawa osoba to musi być skoro go wybrali nam do pomocy. Chętnie poznam go bliżej i jego doświadczenia na pewno ma ich wiele.Pewnie zna wiele ciekawych historii."
-Witaj Khemorinie nazywam się Emilly jestem w tej grupie najmłodsza mam nadzieję że twoje doświadczenie będzie dla mnie dobrą podporą i wiedzą.Zwróciła się do pozostałych.-Jeśli mogę zaproponować to chętnie skorzystała bym z wypoczynku dziś. Wydaje mi się ,że odpoczynek nam nie zaszkodzi. Jednak to tylko moja decyzja i dostosuję się do pozostałych jeśli zadecydują wyruszyć od razu.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline