Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2006, 23:40   #49
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Dach był przeraźliwie zaśnieżony, do tego dość stromy po bokach. I to ma być wyjście ewakuacyjne!? W końcu jednak Marie dotarła do schodów, po których- z drobnymi problemami spowodowanymi ogromnym oblodzeniem schodów- w miare sprawnie zbiegła. No tak, przed szpitalem 4 radiowozy...
Szybko odwróciła się i zadzwoniła do Paula.
- Mam cytować?- zapytał się po chwili szofer- Znana piosenkarka Maria M. podejrzana o zabójstwo bezdomnego! Nie wiem w co się wpieprzyłaś, ale wiem, że nie wyjdziesz z tego łatwo... Napisz do mnie, a przyjadę jakimś mniejszym wozem po Ciebie...
Paul był czasem naprawdę cudny. Tak jak teraz. Ale o tym Marie już nie myślała... Spojrzała na swoje dłonie, dłonie zabójczyni... Zabiła kogoś! Ona! MORDERCZYNI! Stanęła tak na ulicy, z jednym słowem w głowie i brakiem sił... Morderczyni...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline