Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2006, 09:07   #643
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Maureen

Bierze cięciwę i chowa ją do plecaka próbując zapamiętać, w jaki zakamarek został upchnięty nowy nabytek.

- Dziękuję - uśmiecha się do Anzelma - Żywcem... Taa... A właśnie, Anzelmie, mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę - na jej twarzy malują się jednocześnie niepokój, poczucie misji i skupienie.

- Sylvan zdążył przekazać mi parę cennych wskazówek co do podróży w stronę Miie'sitil. Jakbyś mógł podejść do Basta i odciagnąć go od, jakże widzę frapującej, rozmowy i przyprowadzić tu, przed sklep, byłabym wdzięczna. Skoro chwilowo wszyscy jesteśmy w jednym miejscu, to najwyższy czas, by przekazać instrukcje reszcie towarzyszy. Nie będę musiała się wtedy powtarzać. Zrobisz to dla mnie? - pyta, po czym odwraca głowę w stronę Fosht'ki, Nathiela i Phaere, stojących na szczęście na tyle blisko, by mogli ją usłyszeć:

- Hej, podejdźcie tu wszyscy. Mam wam coś naprawdę ważnego do zakomunikowania, zanim zaczniemy podróż. I nie jest to coś, z czym można zaczekać. - patrzy wyczekująco w stronę pozostałych.
 
Ribesium jest offline