Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2011, 07:46   #36
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Lejąc na to co już powiedziane chcę powiedzieć, że mnie, jako MG, zwykle na sesji brakuje dynamitu. Emocji, gniewu, zaciętości. Żaru. PBF co prawda temu nie służy, ale mnie się kiedyś zdarzyło takie sesje prowadzić. Ale nie na LI. Chciałbym znów tak prowadzić i mieć Graczy, którzy by się w sesje podobnie angażowali, jak Ci z którymi grałem niegdyś. I nie jest to płacz w rodzaju "Kiedyś to było lepiej". Raczej dzielę się z Wami moimi brakami sesyjnymi. Tutejszy PBF cechuje się statyzmem, powolnością i zdystansowaniem do emocji. To ostatnie to zło. To emocje mi nakręcały sesje. One zmuszały do zerkania na temat kto co napisał, zmuszały do odpisywania po kilka razy w kolejce. Do takiego pisania, by wpuścić innych w większy kanał. Albo MG w kanał. Albo kogokolwiek w kanał. Generalnie jakoś brak mi tych sesyjnych emocji.

Cholera, bardzo ich brak.

P
B
.

Edit:
P.S.: Skutkiem ubocznym emocji były właśnie emocje. Dąsy, złość, gniew i wściekłość czasami. Zawiść. Wszystko co ludzki. Tak był pięknie. Teraz jest... spokojniej. Nuuuuda
 
Bielon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem