Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2011, 10:14   #36
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Właśnie obliczam koszty pewnej inwestycji w Szczecinie i naszło mnie na matematykę.

I tak - informuję, że "Maski Ferrocii" miały być w "realu" sesją na 5-6 mini kampanii dziejących się w rożnych okresach historycznych. Każda z tych kampanii to 3-7 przygód (średnio 5). Zatem mamy do rozegrania jakieś 25 do 30 PRZYGÓD. Zważywszy, że każda przygoda to jakieś 15-30 postów (średnio 20) to mamy 600 postów na osobę do napisania. Zakładając, że piszemy raz na 14 dni (wydaje mi się, że takie tempo będzie) to mamy 1200 tygodni gry (nawet jakbyśmy raz na tydzień pisali to mamy tych tygodni 600 minimum - czyli 150 miesięcy - 12 LAT GRY).<buhahahaha>

Wydaje mi się, że kampania jest niewykonalna.

Nie damy rady jej zrealizować

Piszcie Wasze pomysły co z tym fantem robimy.
Wybaczcie. Nie przemyślałem chyba tego dobrze zaczynając.

Znacie mnie - zapał, zapał a potem myślę

Moim zdaniem, nie ma sensu grać tej kampanii. Ewentualne jej skrócenie zabije jej ducha i jej klimat. Nie da się takiego przedsięwzięcia przez pbf zrobić.

Czekam na Wasze decyzje i opinie w tej sprawie.

I przepraszam za zamieszanie.

Mogę tylko się kajać.

Jako zadośćuczynienie proponuję Waszej czwórce jakąś inną sesję. Mniej rozbuchaną.


EDIT.

Dodam jeszcze, że jestem za tym, by sesję zwyczajnie zamknąć. Szkoda tracić czas na coś, czego nie damy rady z założenie dociągnąć do końca.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 17-06-2011 o 14:21.
Armiel jest offline