Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2011, 12:20   #400
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Wiem, że niektórzy jeszcze piszą spóźnione posty, ale wieczorem znów mnie nie będzie; post jest zresztą turystyczny. Helf niech odliczy sobie 4 użycia zestawu uzdrowiciena na drogę, Laure również - chyba, że zdecyduje się użyć magii. Rado się opatrzy sam.

Spotkanie z mastifem potraktowałam pobocznie, ale na przyszłość pamiętajcie że to groźny przeciwnik, a jego wycie niesie za sobą określone efekty

Chciałabym, żebyście w tej turze zamknęli sprawę z Atolim, Izydorem i Kalelem, oraz zadecydowali, czy wybieracie drogę podziemną czy naziemną do miasta. W ten sposób w kolejnej już Was tam przeniosę.
Myślę też, że po wyjściu z Pyłów zakończymy ten rozdział Opowieści.

EDIT:

przypominam o pierwszej stronie komentarzy i uwagach odnośnie rekonwalescencji z ran. Dojście do pełnej sprawności przy ranach krytycznych - czyli takich jakie miał elf - to 9 dni podróży przy maksymalnym oszczędzaniu sił. A ponieważ Laure maksymalnie ale rozrabia - vide ostatni post i wcześniejsze - to teraz się może za resztą co najwyżej poczołgać.
 
Sayane jest offline