Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2011, 18:24   #40
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra.

Zaryzykujemy. Ale kilka moich uwag.

1. Sesja MUSI być z WASZEJ STRONY terminowa - ale tylko z Waszej, ja nie będę w stanie kolejnej sesji pod rygorem prowadzić. Posty będą pewnie pisane wolniej niż tydzień - sądzę, że tura zajmie jakieś 7 dni dla Was + 2-3 dni dla mnie.

(co już wydłuża okres grania)

2. Spłycamy osobiste wątki i dążęnia bohaterów i koncentrujemy się na GŁÓWNEJ osi przygody. Hesiu - Twój Bruno będzie miał czas zajmowania się alchemią tylko w międzyczasie. Ravanesh - Twoja Hjordis nie będzie mogła sobie samopas wędrować po świecie w sesji, tylko w między-okresie (zatem Wasze postacie mnóstwo stracą). Diana i Mariusz też wiele stracą na swej indywidualności - żadnych własnych zamków, żadnych rozbudowanych osobistych dążeń.
TYLKO GŁÓWNY WĄTEK.

3. Spłycę fabułę. Tego akurat nie odczujecie, ale pewne NPCy które miały być kluczowe (wiesz Ravanesh o kim mówię) staną się jedynie tłem. przykro mi.

4. Rozwój postaci - jako, że będę prowadził narracyjnie rozwój postaci będzie zdecydowanie słabszy. Kiedy już dojdziecie na szczyt wieżowca będziecie jedną czwartą tego co powinniście być. Nigdy nie osiągniecie takiej potęgi postaci, jakbyście osiągnęli będąc aktywnymi przez te wszystkie stulecia.

Jeśli zgodzicie się na powyższe warunki, możemy zaryzykować.


Przeglądałem 13 Posterunek, sesję abishaia - gdzie ludzie grają już ponad 4 lata. Może zatem się uda. Kto wie? Możemy zaryzykować. Ale nie kosztem innych moich sesji.

Howgh!
 
Armiel jest offline