Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2011, 21:27   #43
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jest jedna rzecz Armielu, która mi się nie podoba w tym wszystkim.
Nie chodzi o to, że doszedłeś do takich a nie innych wniosków.
Prowadzisz Armiel dialog z samym sobą. Przedstawiasz problem i za chwile, bez konkretnej argumentacji wszystkich zainteresowanych przedstawiasz rozwiązanie. To po co było pytać trzeba było postanowić i tyle.
MG drogi, sam wiesz najlepiej jak często mylimy się w swoich ocenach Proponuję żebyśmy dograli pierwszy rozdział tak jak to było planowane i potem zadecydowali co dalej. Mnie osobiście bardzo szkoda byłoby tej sesji, szczególnie, że już ruszyło. Co do tempa grania, myślę, że zależy ono już tylko od tego jak mocno się wciągniemy i nie widzę powodów, żeby nie potoczyło się to wszystko szybciej. Co do wątków pobocznych, to znów zależy do od poszczególnych graczy ich chęci czasu. Co do rozwoju postaci, to mam wrażenie, jakbyś chciał tym nas odstraszyć, ukarać, sam nie wiem. Dlaczego niby, jeśli czas aktywności się nie zmienił, postaci miałyby być aż tak słabsze niż przewidywałeś.
Dobra, reasumując. Grajmy dalej do końca pierwszego rozdziału. Starajmy się pisać posty na bieżąco w miarę możliwości, dajmy się wciągnąć, bo w sumie tego bym chciał najbardziej, żyć tą sesją. myślę, że każdy z nas wiąże z nią spore nadzieję.
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline