Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2011, 02:49   #45
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hesus Zobacz post
. Co do rozwoju postaci, to mam wrażenie, jakbyś chciał tym nas odstraszyć, ukarać, sam nie wiem. Dlaczego niby, jeśli czas aktywności się nie zmienił, postaci miałyby być aż tak słabsze niż przewidywałeś.
To akurat ma banalne wytłumaczenie.Postać rozwijasz za PD które dostajesz za przygody. Przygód będzie jakieś 25% tego, co było planowane, zatem i postać będzie rozwinięta proporcjonalnie.

Samuraju - poprowadzenie pierwszego rozdziału (czyli średniowiecze) bez obcinki, spłycania wątków itp. to jakieś 50-60 postów. (zważywszy 10 dni na kolejkę to 500-600 dni - czyli około 2 lat)

Przepraszam Was za apetyty. Przesadziłem. Sesja prowadzona w realu trwałaby jakieś 2-2,5 roku. W Monastyr graliśmy półtora roku (chyba). Prowadziłem takie kampanie i nie było trudno.
nie wziąłem poprawki na to, ze to co da się zrobić na 1 spotkaniu w realu w pbf przyjmuje wielkość minimum 5 postów (jak nie więcej). Planując prowadzenie Masek nie wziąłem tego pod uwagę.
To moja i tylko moja wina.

Powiem tak - nie chcę próbować. Zgadzam się z Suriel. Próbowanie nie ma sensu. Jedna przygada to "rozbiegówka". Caloś kampanii ma sens dopiero dzięki rozpiętości wydarzeń.

To tyle w temacie.

Dla mnie nie ma sensu zaczynać czegoś, czego nie skończymy. Wolę Wam poprowadzić inną sesję. taką , co się da ją udźwignąć.
 
Armiel jest offline