Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2011, 10:48   #47
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hesus Zobacz post
Strasznie przesadzasz Armiel. [...] Skąd Ci się bierze te 5 postów na jedno spotkanie w realu.
Ano stąd że przygoda w Genui to JEDNA przygoda. Mamy 1 post do nie. Jak myślisz, ile by Wam zajęło rozpoznanie trenu, zbudowanie relacji z NPCami, działanie i takie tam? 2 posty? 3 posty? Czy może więcej?

Cytat:
Napisał Hesus Zobacz post
Spokojnie można założyć, że będą przypadki odwrotnej proporcji. Ile mieliśmy przegadanych sesji?
Czy to miałbym rozumieć jako brak "gadania" tutaj Wiem, że nie, ale ja osobiście uważam, że mozliwość przegadywania sesji w wampira tworzyło jego klimat.

Cytat:
Napisał Hesus Zobacz post
Ale kończąc temat, w tych okolicznościach też jestem za tym, że zamknąć sesję no dziękuję wam za kawałek wspólnej przygody.
Cieszę się, że to rozumiesz, chociaż uważam, ze akurat pobudki masz do tego zupełnie inne niż ja. A Twoje "okoliczności" oznaczają zupełnie coś innego, niż moje "okoliczności". Szanuję to Masz prawo być na mnie zły, masz prawo czuć się zawiedziony, chociaż to Samuraju i Ravanesh (nie umniejszając Suriel - która cudownie napisała pierwsze posty i Tobie) , jak na razie włożyli w pisanie do sesji najwięcej serca.

Może gdyby początek był bardziej dynamiczny, gdybym nie musiał około miesiąca czekać na komplet odpowiedzi i rozmyślać negatywnie nad sesją z tego powodu, nie doszedłbym do tych finalnych wniosków.

Ale ... kiedy zdałem sobie sprawę z ogromu przedsięwzięcia z jakim przyszło się mierzyć, kiedy zobaczyłem jak wygląda (i jak może wyglądać) tempo odpowiadania w wątku, zwyczajnie .... dostałem blokady.

Stąd moje argument na nie.

Możę, gdyby z Waszej strony pojawiły się inne argumenty na TAK, niż spróbujemy, zobaczymy jak wyjdzie, czy "najwyżej poginiemy wcześniej" (sorki Samuraju, to było kompletnie mnie rozwalające ), może wtedy bym zaryzykował.

Ale, w moim odczuciu, nie było argumentów mocnych. Żaden z Waszych (poza chęcią grania, poza spróbowaniem, żadnych deklaracji typu - grajmy na GG dcku, zróbmy terminy 3 dniowe jak w Powrocie, piszmy krótsze posty, nie prowadź innych sesji )

Niniejszym, potwierdzając wolę Hesusa, moją i Suriel - informuję, że sesja nie będzie kontynuwana.

Dziękuję serdecznie za zaangażowanie Wam wszystkim. A w szczególności dziękuję Ravanesh, za te wspaniale posty (tak - wrzuć tego drugiego), i Samuraju za zaangażowanie.
Dziękuję Suriel za świetne pokazanie postaci i dziękuję Hesusuowi, że jak zawsze, stawał okoniem w sprawie Bez tego Twojego nonkonformizmu nie czułbym się tak, jak się poczułem.

I na koniec, przepraszam Was bardzo.

Wiecie, mam nadzieję, że nie podjąłbym takiej decyzji, gdyby nie okoliczności. Po prostu nie miałbym czasu dla "Masek" jak dla "normalnej, dyscyplinarnej sesji" z odpisami w terminach, z całym tym rygorem i napinką. A inaczej nie da się jej ogarnąć. Niestety. Dlatego lepiej skończyć ją tu i teraz, niż potem,gdzieś w jakimś jej fragmencie.

Oczywiście moja propozycja jakiejś sesji dla Was, w klimatach Wam odpowiadających (o ile zechcecie u mnie jeszcze grać) jest jak najbardziej otwarta.


I jeszcze jedno. Mogliśmy tą sprawę mówić w naszym gronie, bez pisania komentarzy na forum. Ale uznałem, że czytelnikom sesji, oraz osobom zainteresowanym grą (Hawkeye - dzięki za fajną postać) lilliel - dzięki za wspieranie. ) należy się pełen obraz tej decyzji.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 20-06-2011 o 10:39.
Armiel jest offline