Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2011, 13:41   #50
Sam_u_raju
 
Sam_u_raju's Avatar
 
Reputacja: 1 Sam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputację
Pozwole sobie jeszcze na komentarz pomimo tego ze decyzja juz zapadla. Jest mi niezmiernie przykro ze tak aie stalo. Co do moich argumentow o szybkim ginieciu to byly zartobliwe i dotyczyly tylko moich postaci grajacych u Ciebie. Zwaz prosze ze moje postacie szybko u Ciebie gina co nie jest Twoja wina . Powiem Tobie czym staralem sie bronic. Zangazowanie, postami i jakby nie bylo terminowoscia. Wlozylem w ten kawalek sesji mnostwo serca by nie powtorzyc tego co mialo miejsce podczas Wampira w realu. Nie zloszcze sie na nikogo. Jest mi po prostu po ludzku i po wampirzu cholernie smutno.
Trudno nic nie zmienie.
Jednak niniejszym chcialbym serdecznie podziekowac ludziom ktorzy obserwowali poczatek tej sesji i ktorzy dawali reputki dajace fantastycznego kopa na dalsze pisanie. Dziekuje wspolgraczom. Hesusowi i Suriel za to ze moglem poczytac co ich postaciom siedzi w glowach. W planach Mariusza byliscie nastepni w gestii poznania Was blizej przez Mariusza. Szczegolnie dziekuje Ravanesh za najcudowniejszego i jakze pelnego zycia posta. Dziekuje za pojedynek z Hjordis a szczegolnie za mund . Tobie Armielu dziekuje za to ze dales mi mozliwosc pokazania co siedzie w glowie Mariusza

Mimo wszystko licze na kontynuacje na zywo.
Powodzenia
 
Sam_u_raju jest offline