Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2011, 16:42   #52
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Czyli już nie Hesiu?
Nie przeinaczałem, po prostu odebrałem określenie "włożyć serce" jako zaangażowanie a nie jakość postów, co też napisałem wcześniej.
Cytat:
Ja i Suriel włożyliśmy mniej serca? Skąd to możesz wiedzieć? ... To już lepiej trzeba było napisać, że nasze postowanie mniej Ci przypadło do gustu.
Mniejsza o to, trochę się zezłościłem i może mój poprzedni komentarz był trochę zbyt napastliwy, wybacz te złe emocje..
Co do Twoich obliczeń... no niestety wychodzi na to, że można było się spodziewać długiej sesji, czy aż tak długiej to nie jestem, aż tak przekonany, ale że kilkuletniej to na pewno.
Jeśli możesz sobie na to pozwolić i masz chęć i jakiś pomysł, żeby sesji nie zamykać a zrobić z niej coś mniej rozległego, być może zupełnie odległego od pierwotnych zamierzeń to uszczęśliwiłbyś przynajmniej 4 nieumarłych
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline