Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2011, 10:01   #40
hija
 
hija's Avatar
 
Reputacja: 1 hija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodnie
a ja, jako weteranka dawnego bielońskiego stylu prowadzenia, pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią, że długość kolejki zabija klimat. uczestniczyłam tu, na LI w sesji, w którą gram nadal, choć dawno się już skończyła. taki odpowiednik "życia międzysesyjnego", pamiętasz Bielonku? a była to - co za zaskoczenie! - sesja o kolejce długości tygodnia. da się, zapewniam, robić przy takim tempie sesję, która będzie emocjonować graczy i ukręcić z tego taki klimat, że codziennie wpływa pięć petycji o sequel.

nie będą to emocje, które przywiodą kogoś do rzucenia forum w diabły czy wykasowania połowy danych z serwera, bo nie mamy już po piętnaście lat.


narzekasz, Bielonku, na dystansowanie graczy, ale ja Ci kiedyś powiedziałam, czego brakuje w twoim nowym modelu prowadzenia. nie dajesz graczom szansy na zżycie się z postacią, na zawiązanie drużyny. to nie zdrada wroga boli najbardziej, tylko osoby zaufanej właśnie. tylko, że w ostatnich sesjach, w których u Ciebie grałam nie było na to miejsca niestety.

a może warto byłoby spojrzeć na zjawisko w większej perspektywie i krok po kroku odtworzyć ścieżkę, którą przeszło słynne pierwsze Bissel? dać graczom czas i trochę frajdy z uciekania przed smokiem i turniejów rycerskich? dać im razem zdobyć coś wielkiego? przecież jak już do tego dojdzie to więcej niż pewne, że zaczną się kłócić i każdy ciągnąć w swoją stronę. i będziesz miał swoje emocje
tylko cierpliwości trochę okaż.
 
__________________
Purple light in the canyon
That's where I long to be
With my three good companions
Just my rifle, my pony and me
hija jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem