Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2011, 13:26   #58
Hesus
 
Hesus's Avatar
 
Reputacja: 1 Hesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnieHesus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cholera, a mnie gryzie sumienie. Chodzę z tym od wczoraj. No tak to jest jak człowiek wyciąga pochopne wnioski i reaguje emocjonalnie. To wszystko dla dobra sesji kochani.
Armiel, przepraszam Cie za napastliwy ton. Przypisywałem Ci intencje, które mnie najnormalniej zezłościły, a przecież odpaliłeś dla nas sesję, zaangażowałeś się, napracowałeś. Okazało się, że się po prostu nie da, co świadczy tylko o Twoim poważnym podejściu. To nie pierwsza nasza sprzeczka, prawda? Miewałem rację , tym razem nie. Wybacz stary.
Suriel, to moja wina, wybacz jeśli Cię zniechęciłem.
Sam_u_raju i Ravanesch mam nadzieję, że na was destrukcyjnie nie zadziałałem.

Co do pomysłu Armiela, mi najbardziej zależy na tym aby grać tymi samymi postaciami, dlatego pomysł odpalenia zupełnie nowej sesji nie ekscytuje mnie tak bardzo jak pozostanie w realiach średniowiecznych tą samą ekipą. Obawiam się, nie wiem czy słusznie, że do Masek już nie wrócimy w grze na żywo. Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam.
 
__________________
Nikt nie jest nieśmiertelny.ODWAGI!
Hesus jest offline