Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2011, 23:00   #321
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
- Panowie, Panowie! Tylko spokojnie. Nie ma powodu się denerwować. – Conor starał się uspokoić swoich krewkich współpracowników - Pan Stok jest poważnym człowiekiem, członkiem poważnej organizacji. Na pewno nam zapłaci, zwłaszcza, że jak sam powiedział, wykonaliśmy swoje zadanie a teraz ma dla nas kolejne, wymagające dyskrecji. Prawda Panie Stok? - Storm zwrócił się do ich pryncypała w oczekiwaniu oczywistej odpowiedzi.

- Swoja drogą, jest Pan pewny, że chce Pan go tak po prostu zabić? On jest kretem, ale pewnie pracuje dla kogoś jeszcze innego. Strach przed ujawnieniem prawdy Malchatala i Pelsa na to wskazują. Może warto go, przed wymierzeniem kary, wziąć na spytki i dowiedzieć się tego?

- Co do propozycji „nieznajomego”, to nie widzę problemu. Musze się tylko doprowadzić do jako takiego stanu używalności a do tego potrzebna mi zapłata. Proszę jednak, aby Kompania i Pan, w zaistniałych okolicznościach, zachowali odpowiednią anonimowość w stosunku do mojej i Dallana osoby. Nie chcemy mieć kłopotów ze strażą w związku z wykonywaniem obowiązków dla Kompani. Myślę, że w papierach da się to jakoś załatwić prawda? -
 
malahaj jest offline