Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2011, 10:37   #8
magellan
 
Reputacja: 1 magellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znany
Eh nie pisałem, że nie ma kosmitów są choć mogłeś przegapić mojego edita. Są inteligentni ale bardzo odróżniający się od ludzi zarówno pod względem fizycznym jak i duchowym.

Przykładowe przygody:
1. Z ziemskiego archiwum zostaje skradziona świadomość najprawdopodobniej należąca do jednego z Solarnych Rządców.
2. Grupa technoarcheologów badających placówkę Pierwotnych ginie bez śladu. Na powierzchni planety zaczyna unosić się pyłek w kolorze zgniłej zieleni.
3. W niepozornej spelunie ktoś proponuje BG dane nawigacyjne po okazyjnej cenie. Okazuje się, że współrzędnie nie pasują do żadnej ze znanych bram. Dokąd zaprowadzą śmiałków?

ad1. Dominat wyznacza nagrodę, bądź wyznacza cichych łowców w celu poszukiwania jednego z rządców. Buntownicy za wszelką cenę starają się zdobyć świadomość Solarnego aby zająć stanowisko na żelaznym tronie Ziemi. Kanton łowców nagród poluje na świadomość chcąc sprzedać ją tym, którzy zapłacą najwięcej... itd.

ad2. Pył to tak naprawdę wielokomórkowe istoty które aklimatyzując się do nowego środowiska mutują nieustannie rosnąć. Po kilku dniach zmieniając się w bestie siejące postrach w okolicznych systemach. Wystarczy 1 komórka aby roznieść plagę na inne światy.

ad3.Może dane prowadzą do nieznanego wszechświata poza Grupę Lokalną? Może przyczynią się do odkrycia Boga? Możliwe, że przeniosą śmiałków w czasie do czasów Federacji Ziemskiej, gdzie będą mieli okazję zapobiec formowaniu się nowej władzy? (niepotrzebne skreślić)

Przygody mógłbym mnożyć dziesiątkami ale wydaje mi się, że to wystarczy. Z każdego przykładu wynika duża kampania. I tak właśnie chciałbym aby było - każda sesja traktowała o rzeczach wyniosłych, nie codziennych.
 

Ostatnio edytowane przez magellan : 23-06-2011 o 10:40.
magellan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem