Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2011, 20:30   #19
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Nazwanie zdolności nadprzyrodzonych 'kinezami' jest błędem, chyba, że celowo nazywasz je 'poruszeniami'. Nie jestem co prawda ekspertem językowym, ale co nieco czytam, a czytając sporo zapamiętuję - i zdaje się, że to z greki
Telekineza, to po naszemu - zdalne poruszanie, telepatia - zdalne porozumiewanie (być może dosłowne tłumaczenie brzmiałoby inaczej, nie znam się). Nie jestem pewien, jak nazywać pozostałe uzdolnienia, jakie wyróżniłeś, ale pyro/bio/elektrokineza nie są dobrymi nazwami.

Mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłem. Przyznam szczerze, że nie jestem za bardzo zainteresowany Twoim systemem, bo moim zdaniem za mało w tym 'science', a za dużo 'fiction' i chyba bardziej zahacza to o space operę, ale klasyfikacja gatunkowa to nie jest moja mocna strona.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 23-06-2011 o 20:33.
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem