Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2011, 07:26   #276
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Jak on miał na imię, jak on miał na imię wiem! Markus.

-Widzę że musimy sobie coś wyjaśnić. Dobrze się składa nasi zjani towarzysze chwilę odpoczną.
Chwila później na boku.
-Ludzinki nie znają się na żartach? Teraz cie wzięło na odchodzenie bo cie panienką nazwałem.. Chcesz szukać skarbów? Sam z powiedzmy nizołkiem, kobietą i górnikiem? Oszalałeś. Wiem wiem odważny z ciebie człek ble ble ble. Ale co nie cenisz pal licho swojego życia ale ich? I to ja podobno jestem egoistą. Posłuchaj mnie dobry człowieku nie znam cie. Nie należę do zakonu shalyi ani żaden zemnie samarytanin. Więc nie oczekuj ode mnie wylewności. Jak rozumiem chodzi o kasę jak każdemu zawsze i wszędzie. Szczurotroll jest mój to fakt ale kto powiedział że się z wami nie podzielę? Wystarczyło zapytać. A nie robić scenę która jakby to powiedzieć osłabia naszą pozycje wyjściową w oczach bandy zbirów z którymi jeszcze trzeba dobić targu. Jak byś zapytał wiedziałbyś że połowa z tego co dostaniemy jest wasza. A teraz grzecznie tam wrócimy i odkręć jakoś tą hmmm niezręczność.
 
Icarius jest offline