Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2011, 16:46   #1188
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie wiem... w przypadku wątku ataku i walki na Osę i postać Sakury, dynamika jakoś padła, według mnie. I bynajmniej rozgrywanie mechaniczne tu niewiele pomogło, a wręcz zaszkodziło. Ale to moje zdanie, jako bezstronnego czytelnika. Nie znam całej otoczki kryjącej się za tym i za dziwnym wyborem przerwania posta MG w momencie niezbyt fortunnym.
O ile moment przerwania posta był wyborem Tammo, o tyle odpowiedzialność za fakt, że jego kolejny post nie pojawił się zaraz od razu potem siedzi trochę na moich barkach. Opowiadałam Ci o tym, więc wiesz jakie przetasowanie miałam w życiu kilka miesięcy temu i jak mocno nie bardzo było mi wtedy z pisaniem i zajmowaniem się pbf-ami. Skutkiem tego moja deklaracja co do działań Keiko poleciała do Tammo dopiero w maju.

Ta część otoczki nie jest jego winą.
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."
obce jest offline