Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2006, 14:43   #11
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Gilsha

Dziewczynka uśmiechnęła się zawadiacko. i dalej ruszyła za mężczyzną.
- Nie mam dokąd wracać i też chciałabym się wydostać z tego miasta. I to jak najszybciej. Nie musisz się mną zajmować, wystarczy jeśli znowu przed strażnikami odegramy scenkę rodzinną. Tylko bez bicia - dodała szybko - Teraz już na pewno będą zwracać na nas uwagę, a w ten sposób przynajmniej będą mieli wrażenie, że nas znają i dadzą nam spokój - stanęła naprzeciwko Rotgera zmuszając go do zatrzymania się - Zapłacę Ci, jeśli będzie trzeba - powiedziała z bardzo poważną miną, co w porównaniu z jej wiekiem wygladało dość śmiesznie.
Wpatrywała się w Rotgera z tą samą desperacją, choć usilnie starała się ukryć to, że próbuje po prostu uciec z miasta i bardzo potrzebuje pomocy. Potem uśmiechnęła się słodko i niewinnie:
- A tak poza tym jestem Gilsha. Na pewno moje towarzystwo przez te parę chwil do czasu opuszczenia miasta nie będzie Ci przeszkadzało. Umiem sama o siebie zadbać - wyglądała tak, jak gdyby decyzja o ich współpracy została już podjęta. Oczywiście pozytywnie podjęta.
 
Milly jest offline