Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2011, 00:06   #38
Kael
 
Kael's Avatar
 
Reputacja: 1 Kael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodze
Amen. Amen... - Tymi słowami zgodnie z prośbą księdza Yildirima komandor zakończył modlitwę. Zrzucił jarzmo pokory i na powrót przywdział szaty oficerskiej dumny, godności, powagi. Stał się na powrót komandorem Vertivalem.

Chwilę później głos zabrała pani inżynier. Komandor skierował na nią wzrok mając jedynie nadzieję, że ta nie zacznie wywodu na temat technicznych specyfikacji okrętu bo ten temat był wyjątkowo nużący i w pełni zrozumiały chyba jedynie dla wąskiego kręgu inżynierskiego. Laik w pewnym momencie kompletnie straciłby jakąkolwiek orientacje.
Szczęściem Aria była bardzo konkretna.

Po wysłuchaniu słów kobiety, Leon zmarszczył brwi.

-Sabathiel! - rzekł stanowczo zanim ten zdążył się oddalić- Zanim zaczniesz bawić się w nowe znajomości przygotujesz mi fachowy raport na temat militarnej strony Eagle'a, od uzbrojenia po stopień wyszkolenia załogi.

Przeniósł wzrok na Yildirima.

-Ksiądz sporządzi taki sam raport na temat stanu zdrowia załogi, stanowisk medycznych, zapasów medykamentów etc. Chcę mieć na biurku wszystko.

Zasiadł w fotelu.

-Nie będziemy bawić się w żadne wycieczki po pokładzie bo to zwykła strata czasu, opinia ekspertów jest znacznie cenniejsza. Za godzinę chcę was widzieć w pracowni Arii. To tyle. Odmaszerować.

Gdy podkomendni zaczęli się oddalać Komandor przeniósł wzrok na chorążego Grave'a.

- Proszę przygotować mi akta oficerów piastujących wszystkie ważniejsze stanowiska. Ponadto dostęp do akt załogi ma być utajniony - jedynym wyjątkiem od tej reguły będą Yildrim jako główny medyk i Sabathiel jako najwyższy stopniem oficer militarny. Oni mają całkowity dostęp, reszta ma bezwzględny zakaz wglądu, nie chcę tu żadnych przecieków.
Przy okazji poinformujcie Weyer o zebraniu w pracowni Arii i przekażcie jej gratulacje ode mnie. A teraz odmaszerować panie chorąży.

Pora przetestować pierwszego oficera...
 
Kael jest offline