Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2011, 19:30   #132
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Ja nie miałem zamiaru iść do kapitana tylko normalnie wołać o straż, jeśli cokolwiek mam zamiar polegać na panice i tym że trzeba coś z tym zrobić. Zagonię tych co mamy i będę się przebijać do miejsca rytuału jak najszybciej się da, choć nie powinno być tłumów zważywszy skwar. Co do postaci Xepera ja nic nie mówię, jest odrobinę podejrzanym gońcem dla mnie którego osobą się chwilowo nie przejmuję. Nie wiem czy jest magiem, czy zechce nam pomóc czy nie będzie wołał straży by nas aresztowali itp, wg mnie Alfred przesadził z tym nożem ale nie odwrócę się od niego teraz i nie będę mu wypominał a na przepraszanie nie bardzo mamy czas. Pomogę mu wstać potrąconemu, powiem że to jakieś nieporozumienie, zabieram straż i biegnę poprzeszkadzać.
Jeśli postać Xepera pobiegnie z nami nie zabronię mu ale będę na niego uważał, a Alfreda w drodze zjebie za bardzo profesjonalne zachowanie w trakcie śledztwa .
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day

Ostatnio edytowane przez Uzuu : 01-07-2011 o 19:36.
Uzuu jest offline