Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2011, 19:49   #133
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Tadeus, Lechu, to nie tak że nie chcemy się integrować z postacią xepera, ale spojrzyjcie na to oczami naszych postaci - pod przykrywką prowadzimy śledztwo w sprawie wyznawcy Mrocznych Potęg, przyłazi facet który mówi że szuka magów, podkreślając że "Skąd wiem? Moją pracą jest wiele wiedzieć" a niczego nie tłumacząc, do tego możliwe że to mag a co gorsza ciężko ustalić jakim konkretnie kolorem się posługuje, Dhar nie wyłączając. Wypadamy przed dom a tam zonk - efekty - zapewne - rytuału widoczne jak na dłoni. Pierwszy z brzegu detektyw-paranoik czy inkwizytor dźgnąłby uciekiniera który najwidoczniej przyszedł wybadać co śledczy porabiają i by tych śledczych powstrzymać przed przerwaniem rytuału. Jak się postać xepera pokaże z dobrej strony to możemy się integrować.

Strażników miałem na myśli tych których zgarniemy po drodze, nie ma czasu na zwłokę.

Jak Gerold będzie darł na Alfreda japę ten mu odwrzaśnie że przejrzano ich i że w d..ę kopany "goniec" w rzeczywistości miał odwrócić ich uwagę od rytuału. I miejmy nadzieję że Alfred będzie zbyt wściekły żeby dojrzeć "Herr Kritzle".
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise

Ostatnio edytowane przez Romulus : 01-07-2011 o 19:56.
Romulus jest offline