Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2011, 20:02   #134
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Nie będę nikomu mówił, jak ma grać.

Dla mnie od samego początku mieliście pełno opcji, możliwości interpretacji sytuacji i potencjalnych scenariuszy działania. Niektóre z nich prowadziły do integracji, inne nie. Za każdym razie wybieraliście te najbardziej negatywne i prowadzące do konfrontacji. Dla mnie to nie kwestia wiernego odgrywania postaci, tylko preferencji gracza, który najwyraźniej z jakichś masochistycznych powodów lubi ostre konflikty w drużynie.

Ja tak nie gram i takie rzeczy już dawno przestały mnie bawić, ale wy macie absolutną dowolność w działaniu. Proszę mi tylko nie tłumaczyć, że inaczej się nie dało, bo każdy, kto gra dużej w RPG wie, że to bzdura.

A strażnicy z ulicy wam nie pomogą bardziej, niż innym osobom wyglądającym na kupców. Raz, że nie mają pojęcia o tym, że kupcami nie jesteście, dwa, że ewentualnych papierów i tak nie byliby w stanie przeczytać. Ewentualnie możecie w postach zadeklarować, że stajecie w zatłoczonym miejscu i dajecie jakąś motywującą przemowę do strażników i mieszkańców. Może na niektórych zadziała patriotyzm i ruszą do boju o swoje miasto?
 
Tadeus jest offline