Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2011, 13:35   #288
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Krasnolud tylko się uśmiechnął. Ah te ludziny zero logiki.

-Czy ja wspomniałem o złocie arenie czy przejściach? Poprosiłem i to w ramach naszej transakcji o dojście do alchemika i pasera. Tylko tyle... A danie nam kontaktu do pewnych ludzi opłaci się i panu. W końcu dobre substancje od alchemika zwiększą ilość i jakoś naszych zdobyczy jeśli chodzi o potwory. Co przełoży się na realne zyski na arenie. Tak samo sprawa pasera lepsza broń czy uzbrojenie zwiększą szanse powodzenia każdego zadania. Czyli i pańskiego zarobku... - liczył na rozsądek "szefa". W końcu to co powiedział brodacz było prawdą. Nie danie im dojść to zmniejszenie ich szans a jednocześnie zamach na własną kiesę.... Niech ów szef wie że może z niego i prosty brodacz ale swój rozum ma. Może uzna że myślący podwładni są lepsi od tępych idiotów.
W ostateczności sam może truciciela nie znał ale dojście do pasera miał sam. Chodziło raczej o zwiększenie ich możliwości dobrych dojść nigdy za wiele....
 
Icarius jest offline