Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2006, 09:15   #664
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Maureen

No tak. Jeden występek i już do końca życia będzie posądzana o kłamstwo. Jakież to męczące. Że też musiała trafić akurat na tego niemiłego i czepialskiego strażnika.

- Owszem, minęłam się z prawdą tam na plaży, bo nasza historia jest tak niewiarygodna, że pewnie od razu byście nas posądzili o herezję i zamknęli. Człowiek, który się boi, ma zwyczaj kłamać dla dobra, jak sądzi, swojego i innych. Zwłaszcza, gdy ma doczynienia z obcymi osobami, którym nie ufa. A Wy, strażnicy, budzicie lęk, bo posiadacie nad nami jakąś tam władzę. Zresztą, nie zamierzam tu snuć psychologicznych wywodów. Teraz już nie mam powodów, by cokolwiek ukrywać. Tym bardziej nie zależy mi na oszukiwaniu, skoro mamy iść na pastwę losu zamiast siedzieć bezpiecznie w mieście. W tym momencie to my jesteśmy na przegranej pozycji, nie wy. Dlatego przyjmij do wiadomosci, strażniku, że jest tak jak mówimy i przepuść nas. W końcu nic nie tracicie, najwyżej będziecie mieć problem z głowy jak zginiemy. - nic już więcej nie powie, bo on i tak nie zrozumie. Faceci u władzy.
 
Ribesium jest offline