Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2011, 17:00   #87
Rudzielec
 
Rudzielec's Avatar
 
Reputacja: 1 Rudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodzeRudzielec jest na bardzo dobrej drodze
Ja niestety zniknę (od jutra) na ok tydzień, mamy obóz integracyjny w: "Dzikiej dziczy gdzie nawet dzik tak zdziczał, że nie kwiczy." jak to poetycko ujęła moja szefowa. Sprawa a wynikła dość niespodziewanie bo miał jechać ktoś inny ale się pochorował i trafiło na mnie. Co oznacza niestety najprawdopodobniej brak neta, jeśli się uda postaram się wyrwać albo zorganizować jakiś dostęp do sieci ale czarno to widzę...

W związku z powyższym poprosiłabym o zmiłowanie nad biedną Blondi którą prowadzę i jeśli nie dałabym rady to znpcować na moment żeby nie było przestojów. Z góry dzięki i przepraszam.
 
__________________
Kasia(moja przyszła MG)-"Ale ja nie wiem czy pamiętam jak prowadzić sesje!"
Sebastian(mój kuzyn)-"Spoko to jak jazda na jeżozwierzu, tego się nie zapomina."
Rudzielec jest offline