Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2011, 16:32   #128
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
-2-, zdajesz sobie sprawę z tego, że Eurythmics powstało w 1980 roku i wydało piosenkę "Sweet Dreams" w 1983 r. -- tym samym, w którym został założony Megadeth? Więc to raczej nie jest kwestia pokolenia. No, chyba że chodzi ci o to, iż metal jest popularny mniej więcej przez cały czas odkąd powstał ten gatunek, a synthpop raczej nie. Wówczas możesz mieć poniekąd rację.

W gruncie rzeczy żaden z tych zespołów mnie szczególnie nie obchodzi. Żeby jednak nie robić "off-topiku", powiem, że ostatnio słucham głównie Toola. Moja historia z tym zespołem jest nieco dziwna; z reguły muszę przesłuchać piosenkę parę razy, żeby naprawdę ją poczuć, ale Toola znałem przez całe miesiące, myśląc sobie, że jest "meh" albo że tylko parę kawałków jest godnych uwagi. Dopiero jakiś czas temu przysłuchałem się uważniej tym piosenkom i jestem zachwycony.

Najpierw przekonałem się do "The Pot" z albumu "10 000 days", potem nagle do praktycznie całej płyty "Undertow" (zwłaszcza kawałki "Prison Sex", "Sober", tytułowy "Undertow" i "4°"), a ostatnio mógłbym słuchać i słuchać tytułowego utworu z płyty "Lateralus". Chociaż chyba i tak najbardziej lubię styl najnowszej płyty, "10 000 days", zwłaszcza przejawiającego się w "Vicarious" albo "Jambi".
 
Yzurmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem