Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2011, 20:17   #10
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
A ja Ci powiem, że dobrze jest trzymać się swojego. Znaczy nie fanatycznie, oczywiście, alu tu widzę, że miałeś celowy zamysł. Skoro trójka jest bardzo istotna w całym systemie, to Twój zapis wesprze klimat, uczyni system choć trochę charakterystycznym. A jeśli chodzi o funkcjonalność... jeśli na karcie postaci będzie las umiejętności do opisania, to oczopląsu można dostać zarówno przy kropkach, jak i liczbach. Ja osobiście bym preferował twój autorski zapis. Często, grając w MtG, używam k6 do oznaczania bonusów dla kreatur i jakoś łatwiej mi się te kropki sumuje niż liczby, i myślę, że tu byłoby podobnie.

Nie wiem, jak dokładnie ma wyglądać twoja karta postaci, ale wydaje mi się, że jeśli będą na niej już wydrukowane w odpowiednich miejscach podzielone na trzy części kółka, to z malowaniem i mazaniem nie powinno być problemu. Atrament mógłby się mazać, ale wydruk laserowy chyba jest dość trwały.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem