Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2011, 18:13   #1201
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Jak kiedyś pisałem, wraz z końcem rozdziału dwa, chcę zawiesić też (na pewien czas, ale jednak) retrospekcje.

Przewiduję sporo dialogów w rozdziale trzecim - to zje mój czas i na retrospekcje go może nie starczyć. Jeśli będą takie, że mój udział będzie można sprowadzić do minimum (np. międzygraczowskie, z okazjonalnym pytaniem do MG) - super, ale większość jednak wymaga współudziału.

Zatem, macie jakieś dwa tygodnie na rozegranie ze mną do końca tego, co chcecie jako retrospekcję wstawić (lub po prostu mieć, by wiedzieć jak dokładnie się to czy tamto odbyło) to termin jest dokładnie taki, jak proponowany przeze mnie powyżej czas na posty graczy (i tak się będzie zmieniał, jak ta propozycja).

Potem, retrospekcje (ze sporym udziałem MG) są zawieszone, najpewniej do połowy października, może dłużej.

Jak już jesiennie, to jeszcze jedno obwieszczenie. Wrzesień - połowa października będzie dla mnie bardzo zajętym okresem. Znikam z kraju na trzy tygodnie wtedy, bez dostępu do sieci, do tego kończę pewne sprawy uczelniane. To wczesne ostrzeżenie, ponieważ szczegóły wszelkie są dopiero ustalane. Najpewniej jednak wrzesień - październik to będzie jeden post z mojej strony, a nie dwa.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline