Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2011, 02:03   #34
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Jak już powtarzamy to co jest w DOCu, to powtórzę tutaj, co i tam napisałem:

Cytat:
Ja przyznam, że nie za bardzo widzę problem. W gdocu zawsze wypowiedzi pojawiają się w porządku chronologicznym i zawsze można się nie załapać, bo już ktoś coś napisze. Wtedy można się po prostu dogadać z resztą i ewentualnie zedytować to, co jest. Jeśli chodzi o powstrzymanie Alexeia przed zabiciem naukowca, to jest to prawie niewykonalne, o ile Alexei nie chce by go ktoś powstrzymał.
Myślę, że wszyscy z graczy rozumieją powagę przedstawionej sytuacji i jeśli jeden z nich decyduje się na egzekucje bez wcześniejszej drużynowej narady, to robi tak właśnie dlatego, bo chce by jego postać to zrobiła i nikt jej nie powstrzymał.

To, że postacie decydują się tu na nagłe samodzielne działanie bez drużynowej narady wydaje się jak najbardziej w zgodzie z ich odgrywanym charakterem i poglądami. Nawet gdyby Jack się rzucił na takiego delikwenta, to by nie zdążył. Mógłby go co najwyżej spróbować natychmiast zastrzelić

Jeśli nie chodzi o odwrócenie śmierci to wszystko inne można spokojnie doedytować.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 10-07-2011 o 02:06.
Tadeus jest offline