Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2011, 09:55   #37
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Rozumiem. Nie ma problemu. Następnym razem po prostu dam więcej czasu na odpisanie (choć to też nie gwarancja, że wszyscy się załapią, jak im coś wypadnie). Generalnie, przy pięciodniowej turze nie ma zbyt dużo czasu na doca. W przypadku, gdyby na to były przykładowe maksymalne cztery dni, to osoba, która czekałaby z postem na wynik decydującej akcji w docu miałaby na posta tylko jeden dzień. A co jeśli akurat wtedy odpisać nie może?

Co do Jacka. Imho sytuacja jest na tyle niejednoznaczna, że strzałów można by się potencjalnie spodziewać od każdego z członków drużyny, a wszystkich upilnować jest jeszcze trudniej. Do tego deMaus przy tworzeniu postaci wyraźnie zaznaczył, że maxuje strzelanie, bo chce być absolutnym mistrzem pistoli. Zakładam więc, że dobywa szybciej niż myśli i akurat jego ciężko byłoby wyprzedzić reakcją.

Mógłbym spróbować rzucić na to, jak szybko Alexei wyciągnie i strzeli, ale nie za bardzo widzę jak mógłby odnieść tu porażkę. Alexei ma strzelanie na 15, do tego +2 z pistoletu, a Nigel nie spodziewający się niczego jest co najmniej łatwym celem +5. To jest już ponad 20, czyli na kościach nijak nie da się wyrzucić porażki. Co w tej sytuacji u mistrza spluwy wydaje mi się też logiczne.

A jakie jest rozwiązanie? Ja subskrybuje tematy i dostaje info o postach w formie e-maili na komórkę. Wtedy o akcji dowiaduje się od razu i nawet jak jestem poza domem i mam co innego do roboty mogę w chwilę wysłać komentarz z komórki, np "będę w niedzielę, Jack nie pozwoli go zabić" albo coś takiego. I wtedy na pewno poczekamy
 
Tadeus jest offline