Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2011, 12:09   #40
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
deMaus ja nie mam do ciebie pretensji o to, że grałeś swoją postać, co więcej gdybym był obecny przy rozgrywaniu tej sceny np. w realu, przez GG czy nawet na tym gdocu, to nie wiem czy koniecznie moja postać próbowała by powstrzymywać kogoś przed zastrzeleniem naukowca, to jest akurat sprawa drugorzędna ...

Jestem przekonany, że znasz to uczucie gdy wracasz do domu, patrzysz a tutaj się okazuje, że jakaś ważna scena została rozegrana obok ciebie, nie jest to fajne uczucie i tyle ...

No nic nie mam do nikogo pretensji, wyszło jak wyszło ... gramy dalej, Tadeus dał możliwość wtrącenia mi czegoś za nim naukowiec ... zszedł i to mi wystarczy ... jeżeli będą nawet takie akcje w przyszłości to mam nadzieję, że będzie po prostu możliwość wtrącać coś wcześniej etc. Żeby nie wyglądało to przy tak ważnych akcjach, że coś jest już zamknięte i wcześniej nie dopiszemy bo on tutaj zginie bo potem wygląda to tak, że postać stoi jak baran, facet ginie i nic .
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline