Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2011, 22:30   #11
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Marcus po chwili siedzenia wstał, zabrał swoją lampkę z winem, i ruszył za Patric na balkon.
- Tędy też dało by się rade wymknąć. - zagadnął.
- Bez problemu - potwierdziła Patric spoglądając w dół i uściśliła - miałam na myśli, że mi nie sprawi to problemu, nie wiem, jak innym... -
- Gdyby wszyscy się tędy wymykali, to było by, aż nazbyt podejrzane, ale jedna, dwie osoby mogłyby się tędy ewakuować nie zauważone. Swoją drogą, co myślisz o propozycji Danpa? Zakład, gdzie stawką są informacje ma szanse, tylko nie wiem, czy przeciwwaga, tego zakładu jest wystarczająca. Heather na pewno chciał kupić informacje, i stać go na to by zapłacić, więcej niż może być wart ścigacz. Z drugiej strony, Vanko, mógł się obrazić, na propozycje łapówki. Za mało wiemy do cholery, a czasu na dokładna obserwacje i wywiad, jak na złość nie ma. - ostatnie zdanie powiedział jakby do siebie.
- To musiałby być wyjątkowy śmigacz... obawiam się, ze byle co nie zachęci Vanka do rywalizacji. Jesteś na tyle dobrym pilotem, żeby stanąć do wyścigu?
- Zdecydowanie nie, - odpowiedział z uśmiechem - ale Heather, zebrał specjalistów z każdej dziedziny, więc i pilota znajdziemy. Stawiam, na Danpa, jako, że to jego pomysł, albo Zarkoha. Ja mogę się zająć, wywiadem i działaniami, przy bezpośrednimi przy porwaniu, oraz przesłuchaniu. -
 
deMaus jest offline