Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2011, 22:38   #12
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
- Wiem, czym się zajmujesz - Patric odwzajemniła uśmiech - byłam ciekawa, czy powiesz prawdę, czy raczej będziesz wolał trochę podkolorowac rzeczywistość. Dla mnie ten pomysł z wyścigiem jest śliski. Raczej można użyć smigacza, żeby zwabić Vanco w dogodne dla nas miejsce

- Nie mam powodów aby kłamać. ufam Heatherowi, a więc ufam i wam. poza tym schlebia mi, że poświecilaś czas, aby dowiedzieć się czegoś o mnie. Mogę wiedzieć co udało ci się zebrać? Krąży wiele plotek, a nie chciałbym, abyś miała fałszywy obraz.

Patric oparła się plecami o barierkę balkonu.
- Techniczne rzecz biorąc to nie zbierałam informacji właśnie o tobie. Dowiedziałam się różnych rzeczy przy okazji. Np tego, że za nagrodę od Huttów mogłabym sobie zrobić półroczne wakacje...

- szczerze wątpię, byłbym mile zaskoczony gdyby dawali tak dużo. -widać było że go to bawi - huttowie wysłali już swoich ludzi a ja odesłałem im tymi samymi ludźmi odpowiedź, być może do tej pory nagroda jest już nieaktualna, albo wzrosła. Tak czy tak, jeśli byś kiedyś na mnie polowała, radzę brać tylko zlecenia typu "martwy". wracamy?

Patric zaśmiała się.
- Nie zajmuję się tego typu sprawami. Za dużo nerwów, wolę spokojniejsze zajęcia. Poza tym - podoba mi się, jak ich podszedłeś - spojrzała na Marcusa z szacunkiem - Wracamy.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline