Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2011, 15:03   #124
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Kira zaskoczona całą sytuacją z Baltazarem nie wiedziała c zrobić dziękować za ratunek czy walnąć go w twarz za te tulenie. Pierwsze takie zetknięcia Kiry z mężczyzną to dla niej szok. Kira stała przed karczmą jak w ryta a w głowie miała jeden wielki chaos. Stała tak przez chwilę po czym postanowiła oczyścić umysł za pomocą muzyki. Kira rozejrzała się do wokół karczmy znalazła w pobliżu jakieś drzewo rozsiadła się wygodnie pod nim nie zważając na nikogo i na nic zaczęła grać. Przez głowę przeszło jej wiele myśli w szczególności rozmyślała nad tym co się wydarzyło i co czynić dalej.
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=QEUtF4-PUy0&feature=related[/MEDIA]
"Czycha na nas dużo niebezpieczeństw i problemów. W co my się pakujemy i dlaczego tak ważny jest ten pierścień? Skoro ludziom tak na nim zależy to coś mi tu nie pasuje. Czy ten pierścień jest wart śmierci niewinnych ludzi? Na dodatek nie ufam tej rudej kobiecie. Jeśli jest ona po to by nam przeszkodzić lepiej by ją zostawić. Jednak z drugiej strony warto mieć ją na oku mogła by się też nam przydać do czegoś jeszcze. Nie tylko dla krasnoluda do jego uciech...wrrr"
Kirze przeszła gęsia skórka po plecach postanowiła więc wrócić do karczmy. Rozglądając się po karczmie zauważyła krasnoluda postanowiła podejść i z nim porozmawiać.
-Groganie jak tam wyprawa do starej kobiety? I gdzie jest Ajabu?
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 08-08-2011 o 21:33.
Tailong jest offline