Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2011, 19:52   #114
Drusilla Morwinyon
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
Z mojej strony wielkie podziękowania za sesje, grało się naprawdę całkiem fajnie i nie mogę się doczekać, by zagrać w kolejnej sesji.
Na uspokojenie dodam, że następna postać jest o wieeeeele mniej marudna.

Co do spraw 2:

1. Ja bym dała miesiąc, akurat czas by ocalałe postacie mogły dojść do siebie, a nowe dojechać i trochę się zapoznać z terenem przed rozpoczęciem sesji.
2. Raczej system hybrydowy - punkty rozwoju + pedeki lub pkt postaci, tu już zostawiam reszcie do decyzji.
3. Hm, hm, trudno tak wyszczególnić, jeśli chodzi o oprawę na pewno muzyka, a jeśli o fabułę... Hm. strasznie zawiła się wydawała, ale ogólnie ok, trudno tak najlepsze elementy wyszczególnić.
4. Podobnie w sumie, choć tutaj muszę przyznać, że trochę za dużo walk i za mało czasu na "wolne" działania postaci.
5. Hm, mam trzech: Robert, Rasputin, Jurij
6. Bezapelacyjnie Diakon
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline