Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2011, 20:04   #32
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Indoctrine Zobacz post
Chodziło mi o to, czy w ogóle masz zamiar uwzględnić, to że statki mają prędkości czasem i setek kilometrów na sekundę, typowe "dogfighty" jak na filmach, za bardzo nie mają racji bytu, a broń potrafi strzelać na setki tysięcy km
Tak trochę poza, trochę w temacie: bez "dogfajtów" myśliwce nie mają racji bytu w grze. Jak dla mnie takie rzeczy powinny działać jak te w Stargate, Stargate: Atlantis i Battlestar: Galactica. Wylatują tylko jeśli duże statki są bardzo blisko siebie, w przeciwnym wypadku walka odbywalaby się jak w Star Trek. Ciekawym pomysłem (aczkolwiek w rzeczywistości z innymi prawami natury) jest kompletne połączenie zasad bitw morskich i kosmicznych jak w jednym scenariuszu z dodatku do All Flesh Must Be Eaten: Argh! Thar Be Zombies!

Powracając do tematu. Niezbyt podobają mi się te statystyki. Zbytnio... no z jednej strony to wszystko wygląda na coś zbyt łatwego, a z drugiej za dużo ich. Sam na razie nie wymyślę nic lepszego, ale gdyby tak przysiąść nad tym to z pewnością ciekawsze statystyki by się wymyśliło.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem