Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2011, 20:30   #34
magellan
 
Reputacja: 1 magellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Indoctrine Zobacz post
Myśliwce sprawdzają się jako niewielkie jednostki obronne, na pewno nie nadają się do atakowania dużych, mocnych celów.
I tak też będzie w wypadku tej minimechaniki jeśli chodzi o rozgrywanie bitew. Jeżeli jednak bohaterowie graczy będą prowadzić jakiś niewielki myśliwiec nic nie stoi na przeszkodzie aby dokonywali heroicznych czynów w stylu zniszczenia Gwiazdy Śmierci w Gwiezdnych Wojnach przez jeden myśliwiec (no i oczywiście moc ).

Co do broni - przede wszystkim konwencjonalna, energetyczna oraz rakiety różnego rodzaju. Ponadto biologiczna ale nad tym jeszcze nie myślałem.


Cytat:
Napisał Anonim
Powracając do tematu. Niezbyt podobają mi się te statystyki. Zbytnio... no z jednej strony to wszystko wygląda na coś zbyt łatwego, a z drugiej za dużo ich. Sam na razie nie wymyślę nic lepszego, ale gdyby tak przysiąść nad tym to z pewnością ciekawsze statystyki by się wymyśliło.
Przyznam szczerze, że mi też się one nie podobają zarówno jeśli chodzi o ilość jak i nazewnictwo. Można by połączyć prędkość z manewrowością, usunąć całkowicie Siłę Ognia (wtedy zadawane uszkodzenia tyczyłyby się tylko broni, nie statku). Na pewno coś z tym pokombinuję.
 
magellan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem