Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2011, 20:34   #479
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Teu czuł się jakby... bezużytecznie. Nie mógł posługiwać się swoją magią, brakowało mu Vraidema, a i wejście do gospody było zablokowane... przynajmniej już duchów nie było... na razie.

Elf głęboko wzdychnął i usiadł na wozie.

-Parę słów informacji, jeśli macie ochotę posłuchać- głos miał ciężki i zmęczony.

-Niestety wszystkie trzy to złe wiadomości... pierwsza rzecz - nie jesteś na Torilu, czy w Faerunie jeśli wolicie. To miejsce to nie nasz plan egzystencji... nie muszę chyba tłumaczyć że są inne plany po wizycie na planie cienia? Ten tutaj - machnął ręką - to plan eteryczny.

- Druga wiadomość jest związana z planem eterycznym- moja magia tutaj nie działa. Plan astralny nie jest powiązany z planem cienia. - wzniósł dłoń w górę i powoli ją otworzył, ale nic się nie stało.

-Trzecia wiadomość... ta gospoda... nie wiem czy się przyjrzeliście szyldowi, ale to znak kultu Demogorgona, a kim on jest chyba nie muszę tłumaczyć? Nasi towarzysze są teraz w pułapce... nie mam magii aby spróbować otworzyć nią drzwi, możecie oczywiście spróbować je rozwalić siekierą czy czymś, a jeśli to nie wyjdzie może jakaś ofiara pomoże? Parę kropel krwi? Nie mam pojęcia... - spojrzał w blade słońce, czy raczej jego iluzję na planie astralnym.

-Jeśli macie jakieś pytania to słucham. Nie mam mocy, ale nadal mam wiedzę. - skwitował, ale nie brzmiał zbyt pewnie.
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 18-07-2011 o 20:41.
Qumi jest offline