Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2011, 15:02   #82
Piszący z Bykami
 
Piszący z Bykami's Avatar
 
Reputacja: 1 Piszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znany
Ajas, jeśli o mnie chodzi to wcale mi to nie przeszkadza

Informuję zaś, że w tym tygodniu mam utrudniony dostęp do internetu, więc będzie mnie w sieci mniej. Niech więc nikt się nie krępuje i śmiało wrzuca moją część posta (w zasadzie jest tego niewiele, pewnie Eleywan wrzuci naszą rozmowę, a przy walce z robalami to już wszystko jedno, kto)

Moja rozmowa z Vergilem jest też w sumie niezakończona, ale myślę, że jest na tyle niezobowiązująca, że może zakończyć się w każdej chwili. Szczególnie, że mógł ją przerwać nagły atak robali.

Zaś jeszcze w kolejnym tygodniu nie będzie mnie W OGÓLE (jeszcze o tym przypomnę przed wyjazdem). Informuję tak na zaś.

Pozdrawiam i do miłego.
 
Piszący z Bykami jest offline