Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2006, 21:42   #18
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
- Przecież wiesz, prawda? - Marylin znowu patrzyła na Michaela nie mogąc oderwać wzroku od jego oczu. Czuła się jak zahipnotyzowana, słowa same wyrywały jej się z duszy.
- Ty też tam byłeś. We śnie. I to dziwne zwierciadło... A potem ten drugi sen. Byłam taka normalna... i widziałam zamek, zieloną trawę...
Nagle ocknęła się i uzmysłowiła sobie, że gada głupstwa do Michaela! Spuściła wzrok i cichutko, z zażenowaniem powiedziała:
- Przepraszam. Ja... ja nie wiem co się ze mną dzieje. Nie pamiętam niczego, oprócz tego snu... Obudziłam się tutaj i moje serce... tak strasznie w środku bolało. I rany na głowie... Nie wiem dlaczego je mam. Nie wiem co się stało. Nie wiem co się dzieje...
Zrobiła krótką pauzę. A potem rumieniąc się znowu zaryzykowała jeszcze jedno, bardzo cichutkie zdanie:
- Bądź przy mnie... a będzie już dobrze.

Tak bardzo pragnęła, żeby jej dotknął, żeby mówił do niej. Żeby wiedział wszystko i żeby ona już więcej nie musiała nic mówić. Tylko tego pragnęła najbardziej na świecie...
 
Milly jest offline