Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2011, 17:00   #1
Piazzo
 
Piazzo's Avatar
 
Reputacja: 1 Piazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodze
Autorskie profesje

Myślę że można otworzyć dział, w którym umieścimy stworzone przez siebie profesje.
Oto stworzone przeze mnie:

Lekki kawalerzysta
Tileańczycy są znani ze swoich pieszych najemników ale czy jakakolwiek staroświatowa armia (no może nie licząc krasnoludów) poradziłaby sobie bez kawalerii? Konni najemnicy, to lekka kawaleria walcząca za pieniądze. Nadają się głównie do zadań zwiadowczych, pogoni za złamanym przeciwnikiem ale przede wszystkim do uderzeń prewencyjnych, mających na celu osłabić morale przeciwnika. Rekrutuje się ich ze wszystkich grup społecznych.
Cechy główne:
WW +10 A +1
US +10 Żyw +2
K +5 S
Odp Wt
Zr +10 Sz
Int Mag
SW +5 Po
Ogd PP

Umiejętności: Hazard, jeździectwo, opieka nad zwierzętami, przeszukiwanie albo spostrzegawczość, sztuka przetrwania, znajomość języka (tileański), sztuka przetrwania, sekretne znaki (zwiadowców) albo sekretny język (bitewny), wiedza (Tilea), unik

Zdolności: Broń specjalna (kawaleryjska) albo strzelec wyborowy, morderczy atak albo szybkie przeładowanie, silny cios albo strzał precyzyjny, szybki refleks, szybkie wyciągnięcie

Ekwipunek: lekki rumak bojowy z siodłem i uprzężą, lanca albo lekka kusza i 10 bełtów, tarcza, lekki pancerz(hełm-morion, skórzana kurta i skórzane nogawice)

Profesje wstępne: żołnierz, najemnik, banita, chłop, mieszczanin, posłaniec, przepatrywacz, strażnik dróg, szlachcic.

Profesje wyjściowe: sierżant, weteran, zwiadowca, banita, przepatrywacz, strażnik dróg, rozbójnik
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Ostatnio edytowane przez Piazzo : 20-07-2011 o 21:57.
Piazzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem