Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2006, 15:45   #25
Lisek
 
Reputacja: 1 Lisek nie jest za bardzo znany
Reinvall

Na informację o odomowie przez Rotgera zleconego mu zadania, Reinvall lekko zwiesił głowę i dłuższą chwilę stał w milczeniu. Rozmyślał w swej głowie jakim sposobem uda mu się skontaktować z szefem gidii. Między czasie dostrzegł tą sama dziwczynkę, którą widział przy bramie obok strażników. Mówiła ona jakiś szlachecki bełkot, na wpół do niego na wpół do Rotgtera. Reinvall wogóle jej nie słuchał. Przerywając swoje rozmyślania, skierował głowę prosto na nią, wlepiając w jej oblicze swe oczy.
- Hej ślicznotko. Uciekaj z tąd póki jeszczed nic ci się nie stało. To nie jest miejsce dla ciebie.
Po tej chwili odezwał się do trapera nie spuszczając wzroku z młodej damy:
- No to zrobimy inaczej. Widzę, że bardzo zależy wam na opuszczenie tego miasta. Tak się składa, że mi bardzo zależy na spotkaniu z mistrzem gildi. Tak więc proponuje ci podjęcie się tego zadania na innych warunkach.
Zaaranżujeszz dla mnie tę audiencję, a ja wyprowadzę was z tego cholernego ścieku. Myślę, że innym sposobem szybko się z tąd nie wydostaniecie.
- Po tych słowach odkleił wzrok od damy i obrucił zakapturzonął twarz w stronę Rotgera, pytając:
- To jak będzie?
 
Lisek jest offline