Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2011, 07:01   #52
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Po pierwsze akcja, jaką podjął Lechu na pewno bardzo odważna. Zobaczymy, czy będzie równie efektowna.
Lubię odważne i śmiałe decyzję, nie znaczy to jednak, że zawsze będą one kończyć się sukcesem. Jednak i tak brawo za śmiałą decyzję. Dodam jeszcze tylko, że całkowicie zgodną z opisanym charakterem postaci.

Po drugie muszę niestety interweniować. Do tej pory milczałem, gdy opisywaliście pewne rzeczy nie do końca tak jakbym chciał. Były to sprawy tak naprawdę błahe i nie było sensu kruszyć o nie kopii i zmuszać was do edycji postu. Teraz jednak sprawa jest poważna.
Wydawało mi się, że z opisu wynika to dość jasno. Niestety nie do końca.
Powtórzę zatem:
W wagonach były tylko wasze postacie i dwóch NPC-ów (zamkniętych w drugim wagonie, młoda, nieprzytomna kobieta, oraz starszy mężczyzna).
Dlatego też Stark prosiłbym, byś usunął w swoim poście fragment mówiący o przeskakiwaniu nad ciałami nieprzytomnych osób. Wiem, że popsuje to widowiskowość Twojego, ale kilku dodatkowych NPC-ów burzy pewne moje założenia fabularne. Twoja postać jest w wagonie sama.
Z góry dziękuję, za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 
Pinhead jest offline