Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2011, 13:13   #1206
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Usunęłam poprzedni post w komentarzach, bo nie jest już potrzebny, a nie chciałam nabijać jednego pod drugim.

- - -
Post wisi i jest generalnie o wielkim niczym. Cała reszta normalnej akcji będzie już w poście Tammo (względem tego, co było w docu dopisałam dwa zdania na końcu i dorzuciłam jedną wstawkę koszmarową w środku - nic wielkiego, ale uprzedzam).

Zmieniłam awatar Keiko, bo stary po czterech latach trochę mi się opatrzył. Ale tak jak Ci dzisiaj mówiłam Tammo - jeśli nie pasuje Ci do wystroju sesji - usunę bez najmniejszego kłapnięcia dziobem.

Jeśli chodzi o opinię na temat leczenia i konsekwencji postrzałów - bardzo dobrze. Stan prawie zdechlaczy nie powinien przechodzić bez żadnych problemów. Lubię ideę, że za wszystko trzeba płacić w ten czy inny sposób, a bolesna rekonwalescencja pomoże i bardziej docenić ratunek, i bardziej zrozumieć jak niedaleko było od zejścia pod glebę. Zresztą rozmawialiśmy o tym, więc moje zdanie znasz

Cytat:
Napisał Tammo
[...]sekundo, nie forsowanie się z wykorzystaniem zalety po otrzymaniu obrażeń.
Hai, hai... Wiem, że nie było to specjalnie samozachowawcze i przemyślane metagejmingowo, ale bez tego Keikus nie byłby Keikusem. Inaczej być nie mogło.

Moją odpowiedź na kwestię zobowiązania względem tuńczykowatego Isawy masz w docu - pewnie już widziałeś.
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."

Ostatnio edytowane przez obce : 25-07-2011 o 13:16.
obce jest offline