Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2006, 22:24   #89
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cóż ja mogę powiedzieć... Bazę i całą otoczkę wymyślił Sol z Diabłem, ja tam tylko byłam barmanką, nic poza tym. Jesteśmy na jakiejś planecie, na początku rozbił się samolot, potem samolot się wybuchnął, byliśmy gdzieś w jakiś podziemiach - jał! nie pamiętam już za bardzo o co chodziło W każdym razie ktoś nas gonił, ktoś postrzelił moją biedną małą Eri, wreszcie wróciliśmy do naszej bazy i było wielkie kaboooom! Wszyscy zginęli. Cośtam jeszcze Templarius kombinował z jakimś androidem czy co to tam było... :P Nie wiem dokładnie. W każdym razie bazę szlag trafił, a my jesteśmy jedynymi, którzy to przeżyli. Chyba, że ktoś chciałby się jeszcze dołączyć, to może się wykaraskać z tej masakry

A konkretne szczegóły co do bazy i planety to musi Ci objaśnić Sol. Ja niewiele wiem w tej kwesti, bo ze mnie jest laik w sprawach s-f
 
Milly jest offline